Hakkımızda

2010 yılında kurulan Sosyal Mecra deneyimli, profesyonel ekibi ile sizin için özel dijital reklam çözümleri üretir, hayata geçirir ve kampanyanızın genel pazarlama hedeflerine ulaşabilmesi için gerekli tavsiye, öneri ve optimizasyon süreçlerinizi yönetir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, isteklerini gerçekleştirmeleri için rekabet güçlerini artıracak kaliteli, gelişmiş Reklamcılık çözümleri sunmak.

Vizyonumuz

Çözümün her zaman doğru adresi olmak.

Hizmet Anlayışımız

Müşterilerimizin az maliyetlere çok verim sağlamaları.Sosyal Mecra, tüm müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz dijital reklamcılık hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kampanyanızın daha iyi sonuçlar sağlaması ve web sitenizden aldığınız verimi arttırmanız Sosyal Mecra’nın başlıca amacıdır.

Değerlerimiz

Müşterimizin işletmesini kendi işletmemiz gibi görüp düşüncelerini esas almak.

Şirket Kültürü

Çözümsüz bir problem bırakılmaması ve her zaman geliştirilmesi.

İnsan Politakası Ve Beceri Yönetimi

Sosyal Mecra’da insan politikası ve beceri yönetimi işe alım süreci ile başlar.İşe alım süreci; aday toplama, seçme, işe alıştırma ( oryantasyon ) ve yerleştirme olmak üzere 4 aşamada gerçekleşir. Yüksek potansiyeli olan, gelecek vaad eden, yenilikçi, yaratıcı ve parlak kişileri bünyemize çekebilmek ve bu kişiler arasından yetenekli olanları keşfederek doğru departmanlarda görevlendirmek Sosyal Mecra insan politikası ve beceri yönetimi için büyük önem teşkil etmektedir. Bu kriterler doğrultusunda işe alınan personelimiz yetenek ve becerilerine göre ilgili projelere atanır. Sosyal Mecra’da yetenek yönetimi yaklaşımı, yetenekli çalışanlara uygun ortamlar sunarak performansından tam kapasite ile yararlanabilmek ortak payda da amaçlanır.